fbpx
již od 449,00 Kč
Vybrat termín

449 Kč/os Autobusem na jeden den do Drážďan a zpět

Created with Sketch. Drážďany
Fantastické.
Created with Sketch.

Délka

1 den

Created with Sketch.

Doprava

Autobusem

Created with Sketch.

Dostupnost

volná místa

Created with Sketch.

Jazyk

čeština

Popis

Pro cesty do Drážďan vám nyní stačí udělat si jeden antigenní test odpoledne před odjezdem. Antigenní testy jsou v ČR dostupné většinou na počkání a každé 3 dny zdarma včetně potvrzení v angličtině. S tímto testem pak můžete vycestovat do Drážďan až na dobu 12 hodin bez omezení a použít je i ke vstupu do drážďanských obchodů. Možností je také potvrzení v angličtině o dokončeném očkování před nejméně 14 dny či pozitivní PCR test starší 28 dnů ale ne starší 6 měsíců (také s potvrzením v angličtině).

MOŽNOST PLATBY HOTOVĚ PŘI NÁSTUPU DO AUTOBUSU! Objednejte termín nyní, zvolte platbu v hotovosti a plaťte až průvodci při nástupu do autobusu!

Udělejte si s námi celodenní výlet do saských Drážďan. Nabízíme kvalitní autobusovou dopravu na cestě tam i zpět.

Autobus zastaví v těsné blízkosti slavné drážďanské nákupní třídy Prager Strasse, kde se mimo návštěvy oblíbeného Primarku můžete těšit na spoustu dalších obchodů. Ti, co nákupům neholdují, se mohou vydat na pěší prohlídku historického centra Drážďan s naším zkušeným průvodcem. Drážďany mimo jiné nabízí také mnoho muzeí a galerií, kaváren, restaurací a třeba i sportovišť.

Po příjezdu se zájemci mohou vydat s průvodcem na pěší prohlídku města, v rámci které uvidíte např. Theaterplatz se Semperovou operou, komplex barokních staveb Zwinger, Hofkirche, Brühlovu terasu, Frauenkirche. Časový rozsah této prohlídky je cca 60-90 minut a cena 49 Kč/os. Účast na prohlídce je dobrovolná a kdo chce, může si udělat individuální program hned po výstupu z autobusu a pak se zase ve večerních hodinách dostavit k odjezdu.

zobrazit více

VÝHODY NABÍDKY

  • výhodné nákupy
  • Primark
  • možnost prohlídky města
  • historie
  • skvělé kavárny

Program

8:00 - odjezd z Prahy

Hlavní vlakové nádraží, odstavný pruh před vchodem do Fantovy kavárny ve směru na Teplice. magistrála Wilsonova

8:45 - odjezd z Lovosic

čerpací stanice Benzina, silnice č. 30, Žabák č.p. 1233,410 02 Lovosice, odkaz na Google Maps: https://goo.gl/maps/tCDSwyh5EUA2

9:20 - odjezd z Ústí nad Labem

parkoviště před velkoobchodem Makro, ul. Žižkova

cca v 10:30 příjezd do Drážďan

V Drážďanech budeme zastavovat v těsné blízkosti hlavní drážďanské nákupní třídy Prager Strasse, na které najdete také oblíbený oděvní obchod Primark. Po výstupu z autobusu je pro zájemce připravena za příplatek také pěší prohlídka města s výkladem s naším průvodcem v rozsahu cca 60-90 minut. Pokud nebudete mít o prohlídku města zájem, můžete si hned po výstupu z autobusu udělat vlastní individuální program a pak se pouze dostavit večer o odjezdu. Průvodce Vás ochotně nasměruje či doprovodí na Prager Strasse a ukáže, kde najdete Primark a zodpoví Vaše případné dotazy.

17:00 – odjezd zpět do ČR

cca 18:00 – návrat do Ústí nad Labem

cca 18:20 – návrat do Lovosic

19:00 – návrat do Prahy

Zahrnuto v ceně / Není zahrnuto v ceně

  • doprava pohodlným zájezdovým autobusem
  • zkušený průvodce
  • pěší prohlídka města s průvodcem (49 Kč/os)
  • cestovní pojištění (59 Kč/os)

Poloha destinace

Created with Sketch. Drážďany

Nejčastější dotazy

Návrat z Německa zpět do ČR
Návrat do ČR v případě, že pobyt v Německu nepřesáhl 12 hodin je bez omezení. S námi strávíte v Německu necelých 8 hodin.
Podmínky vstupu do Německa
Od 13.5.2021 platí nové spolkové nařízení (https://www.bundesgesundheitsministerium.de/service/gesetze-und-verordnungen/guv-19-lp/coronaeinreisev.html), které zahrnuje výjimku z registrační povinnosti a karantény při cestách do Německa na dobu kratší než 24 hodin.
Při vstupu do Německa je třeba i nadále mít jedno z níže uvedených potvrzení:
• lékařské potvrzení či výsledek testu na SARS-CoV-2 osvědčující, že daná osoba není nakažená, a předložit jej na požádání příslušným orgánům (testování musí být provedeno nejvýše 48 hod. před příjezdem a doklad o něm musí být v německém, anglickém či francouzském jazyce, doklad je třeba uchovat a na výzvu předložit po dobu 10 dnů od příjezdu) - můžete využít bezplatné antigenní testování hrazené z veřejného zdravotního pojištění, většina testovacích center vydává zdarma k výsledku i potvrzení v anglickém jazyce
• potvrzení o (úplném) očkování, přičemž doklad o očkování musí být v německém, anglickém, francouzském, italském nebo španělském jazyce a očkování musí být provedeno očkovací látkou schválenou Institutem Paula Ehrlicha (aktuálně očkovací látky BionTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson&Johnson). Očkování musí být uzavřené a od podání poslední očkovací dávky musí uběhnout minimálně 14 dní nebo
• potvrzení o prodělané nemoci SARS-CoV-2, přičemž doklad musí být v německém, anglickém, francouzském, italském nebo španělském jazyce a musí se opírat o PCR test, od jehož provedení uplynulo min. 28 dní a max. 6 měsíců.
ZDROJ: https://www.mzv.cz/berlin/cz/viza_a_konzularni_informace/pravidla_pro_vstup_do_nemecka_z_cr_s.html
Podmínky pro návštěvu obchodů v Drážďanech
• Pro vstup do Drážďan potřebujete mít antigenní test ne starší než 48 hodin s anglickým nebo německým potvrzením. Tento test je možné zajistit zdarma jednou za 3 dny v nějakém testovacím centrum v ČR vč. potvrzení v angličtině. Na vydání potvrzení v angličtině raději upozorněte testovací centrum při odběru.
• Pro vstup do potravin či optiky nebo hobby centra nepotřebujete v Drážďanech test a ani si rezervovat termín návštěvy.
• Pro vstup do ostatních obchodů budete potřebovat ukázat negativní výsledek antigenního testu v angličtině a nesmí být starší než 24 hodin nebo potvrzení v angličtině o dokončeném očkování nejméně před 14ti dny. Do těchto obchodů budete zároveň potřebovat mít objednaný termín návštěvy ale většina obchodů Vám dá okamžitý termín při vstupu do obchodu, takže není třeba nic nikde předem objednávat.
• Výjimkou je Primark a Pull & Bear, kde je třeba si termín návštěvy rezervovat předem online na webu https://stores.primark.com/germany/dresden/centrum-galerie-dresden
Covid-19
V případě zrušení zájezdu z důvodu mimořádných vládních opatření, lokálních opatření a epidemiologické situace o své peníze nepřijdete. Celou částku dostanete zpět na účet včetně všech doplatků.
Mohu si s sebou vzít větší zavazadlo (například kufr)
Ano, není problém. Zavazadlo Vám řidič uloží do zavazadlového prostoru autobusu.

Hodnocení

4.9/5
Fantastické.
Na základě 2 recenzí
Fantastické.
1
Velmi dobré
1
Dobré
0
Špatné
0
Velmi špatné
0

Milan

17.05.2021

Vše OK

Cestovali jsme minulý rok a vše bez problémů. Od nástupu do autobusu až po návrat zpět. Drážďany určitě stojí za návštěvu.

Antonin Zoulík

10.11.2020

Pekne

Skvělý zájezd a skvělá průvodkyně a krásné město. Jen mě mrzelo že nikdo nedodržoval v autobuse kontrolu rousek a tím vznikalo ze ji nikdo neměl ani řidič. Nebylo to bezpečné.
Zobrazeno 1 - 2 z 2 celkově

Napsat hodnocení

Created with Sketch.
již od 449,00 Kč

Mohlo by se vám líbit

Speciální akce a slevy

Nezmeškejte žádnou výhodnou akci a přihlaste se k odběru našich novinek