již od 449,00 Kč
Vybrat termín

Autobusem do Drážďan: nákupy v Primarku nebo za poznáním města

Zatím nehodnoceno
Created with Sketch.

Délka

1 den

Created with Sketch.

Doprava

Autobusem

Created with Sketch.

Dostupnost

volná místa

Created with Sketch.

Jazyk

čeština

Popis

MOŽNOST PLATBY HOTOVĚ PŘI NÁSTUPU DO AUTOBUSU! Objednejte termín nyní, zvolte platbu v hotovosti a plaťte až průvodci při nástupu do autobusu!

Udělejte si s námi celodenní výlet do saských Drážďan. Nabízíme kvalitní autobusovou dopravu na cestě tam i zpět a pro zájemce je po příjezdu přichystaná prohlídka města.

Autobus zastaví v těsné blízkosti slavné drážďanské nákupní třídy Prager Strasse, kde se mimo návštěvy slavného Primarku můžete těšit na spoustu dalších obchodů. Ti, co nákupům neholdují, se mohou vydat na pěší prohlídku historického centra Drážďan se zkušeným průvodcem. Drážďany mimo jiné nabízí také mnoho muzeí a galerií, kaváren, restaurací a třeba i sportovišť.

Po příjezdu se zájemci mohou vydat s průvodcem na pěší prohlídku města, v rámci které uvidíte např. Theaterplatz se Semperovou operou, komplex barokních staveb Zwinger, Hofkirche, Brühlovu terasu, Frauenkirche. Časový rozsah této prohlídky je cca 60-90 minut. Účast na prohlídce je dobrovolná a kdo chce, může si udělat individuální program hned po výstupu z autobusu a pak se zase ve večerních hodinách dostavit k odjezdu.

zobrazit více

VÝHODY NABÍDKY

 • výjimka do Saska z ČR na 24 h bez testů
 • návrat v 19:00
 • výhodné nákupy (všechny obchody otevřeny)
 • Primark
 • možnost prohlídky města
 • historie (muzea jsou nyní uzavřena)
 • skvělé kavárny (pouze formou výdejového okénka a prodej s sebou)

Program

8:00 - odjezd z Prahy

Hlavní vlakové nádraží, odstavný pruh před vchodem do Fantovy kavárny ve směru na Teplice. magistrála Wilsonova

8:45 - odjezd z Lovosic

čerpací stanice Benzina, silnice č. 30, Žabák č.p. 1233,410 02 Lovosice, odkaz na Google Maps: https://goo.gl/maps/tCDSwyh5EUA2

9:20 - odjezd z Ústí nad Labem

parkoviště před velkoobchodem Makro, ul. Žižkova

cca v 10:30 příjezd do Drážďan

V Drážďanech budeme zastavovat v těsné blízkosti hlavní drážďanské nákupní třídy Prager Strasse, na které najdete také oblíbený oděvní obchod Primark. Po výstupu z autobusu je pro zájemce připravena za příplatek také pěší prohlídka města s výkladem s naším průvodcem v rozsahu cca 60-90 minut. Pokud nebudete mít o prohlídku města zájem, můžete si hned po výstupu z autobusu udělat vlastní individuální program a pak se pouze dostavit večer o odjezdu. Průvodce Vás ochotně nasměruje či doprovodí na Prager Strasse a ukáže, kde najdete Primark a zodpoví Vaše případné dotazy.

17:00 – odjezd zpět do ČR

cca 18:00 – návrat do Ústí nad Labem

cca 18:20 – návrat do Lovosic

19:00 – návrat do Prahy

Zahrnuto v ceně / Není zahrnuto v ceně

 • doprava pohodlným zájezdovým autobusem
 • zkušený průvodce na palubě
 • pěší prohlídka města s průvodcem (49 Kč/os)
 • cestovní pojištění (59 Kč/os)

Poloha destinace

Nejčastější dotazy

Nová opatření v Německu od 2.11.
Od 2.11. vstoupila v Německu v platnost nová protiepidemiologická opatření v rámci kterých fungují restaurace, bary, hospody a kavárny pouze formou prodejních okének s nákupem s sebou. Obchody a obchodní centra zůstávají nadále otevřena. V obchodě může být v jednu chvíli pouze tolik osob, aby na každou připadalo 10 m2 prodejní plochy. Podobné opatření měla část obchodů zavedeno již dříve a u více navštěvovaných obchodů toto představovalo v rušných hodinách pouze několikaminutové čekání pro vstup dovnitř obchodu. Muzea jsou uzavřena. Vnitřní prostory památek (například Zwinger) jsou otevřeny, ale kromě muzeí. V galerii naleznete mapku s červeně vyznačenou zónou ve které platí povinnost nosit roušky i venku. Mimo tuto zónu je nošení roušek venku dobrovolné.
Nová vládní opatření platná od 28.10. a jejich vliv na konání našich výletů
Vládní opatření platná od 29.10. zahrnují výjimku pro cesty za účelem vycestování ze země. Tento výlet se tedy koná. Návrat zpět do Prahy je nejpozději v 19:00.
Covid-19 a cestování do Drážďan
Sasko má výjimku pro příchozí z ČR od 1.10.2020, která zahrnuje cesty do maximální délky 24 h bez nutnosti mít negativní test či setrvat v karanténě. Viz: https://prag.diplo.de/cz-cs/aktuelles/-/2319970 či https://www.mzv.cz/dresden/cz/viza_a_konzularni_informace/zarazeni_prahy_na_seznam_rizikovych.html.
Jsou nákupní centra, obchody, restaurace, kavárny a památky v Drážďanech otevřeny?
Nákupní centra a obchody jsou otevřeny. Restaurace, hospody, kavárny a bary prodávají pouze formou prodejního okénka s sebou. Památky jsou přístupné, ale muzea jsou uzavřena.
Covid-19 a vrácení peněz
V případě, že se podmínky vstupu na území Saska změní a bude vyžadováno například předložení negativního testu či setrvání v karanténě po příjezdu, tak bude termín zájezdu zrušen a klientům vracíme obratem peníze v plné výši zpět na účet, vč. zaplacených doplňkových služeb.
Mohu si s sebou vzít větší zavazadlo (například kufr)?
Ano, není problém. Zavazadlo Vám řidič uloží do zavazadlového prostoru autobusu.

Hodnocení

0/5
Zatím nehodnoceno
Na základě 0 hodnocení
Fantastické.
0
Velmi dobré
0
Dobré
0
Špatné
0
Velmi špatné
0
Zobrazeno 1 - 0 z 0 celkově

Napsat hodnocení

Created with Sketch.
již od 449,00 Kč

Mohlo by se vám líbit

Speciální akce a slevy

Nezmeškejte žádnou výhodnou akci a přihlaste se k odběru našich novinek